Geniş açıklı sanayi yapıların taşıyıcı sistemlerini oluşturmak amacı ile kullanılan kolon, çatı makası, aşık ve oluk elemanları.
Her türlü yapı ve inşaatta betonun korozyon etkisinden korunması.
Yapıların iç ve dış ısı yalıtımı
Taşıyıcı olmayan iç ve dış duvarlarda kullanılan, gizli harç cepli, yatay delikli, çift tarafı EPS takviyeli kompozit ısı izolasyon tuğlası
Taşıyıcı olmayan iç ve dış duvarlarda kullanılan (250*250*235) mm ebadında hafifletilmiş ısı ve ses izolasyon tuğlası

 

 

BAĞIMSIZLIK BEYANI

 

·         İnşaat Teknik Değerlendirme ve Bilimsel Araştırma Kurumu, konu ile ilgili taraflardan bağımsız bir Ulusal Teknik Onay / Avrupa Teknik Değerlendirme Sivil Toplum Kuruluşudur.

 

·         Kurumun tüm birim ve kurullarında bu bağımsızlık ilkesi esas alınmış ve korunmuştur.

 

 

·         Kurumun hizmetlerini yürütmekle sorumlu kişiler, belgelendirme hizmeti verdiği müşterilerin hiçbir şekilde tedarikçisi, müşterisi veya ticari ilişkili ortağı olamaz.

 

·         Tüm deneylerin, deney yöntemlerinin ve değerlendirme esaslarının dizayn ve uygulanmasında bağımsızlık ilkesi daima en ön planda yer alır.

 

 

·         Tüm müşterileri, İnşaat Teknik Değerlendirme ve Bilimsel Araştırma Kurumu hizmetlerine eşit şartlarda ulaşabilirler.

 

·         Kurum işleyişinde şeffaflık, bağımsızlığın temel taşı olarak alınmıştır.

 

 

·         Kurumun değerlendirme işlemlerine Kurum dışından hiç kimse hiç bir şart altında müdehale edemez.

 

 

·         Kurumun belgelendirme hizmetlerinde kullandığı tüm tetkikçiler, laboratuvarlar ve danışmanlar, yapılan belgelendirme hizmetinin bağımsızlığını, tarafsızlığını ve objektifliğini sağlamak amacı ile Hizmet Sözleşmeleri ile güvence altına alınmışlardır.

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com