Geniş açıklı sanayi yapıların taşıyıcı sistemlerini oluşturmak amacı ile kullanılan kolon, çatı makası, aşık ve oluk elemanları.
Her türlü yapı ve inşaatta betonun korozyon etkisinden korunması.
Yapıların iç ve dış ısı yalıtımı
Taşıyıcı olmayan iç ve dış duvarlarda kullanılan, gizli harç cepli, yatay delikli, çift tarafı EPS takviyeli kompozit ısı izolasyon tuğlası
Taşıyıcı olmayan iç ve dış duvarlarda kullanılan (250*250*235) mm ebadında hafifletilmiş ısı ve ses izolasyon tuğlası

 

İTBAK LOGO KULLANIMI  LOGO VE ÜNVAN KULLANIMI PROSEDÜRÜ (P-87.01) ÇERÇEVESİNDE YAPILABİLMEKTEDİR.

İTBAK, sistem ve ürün belgelendirme logosunun kullanılması ve gösterilmesi uygulamaları için, İTBAK Logo, ünvan ve işaret Kullanım Talimatı oluşturmuş ve İTBAK web sitesi üzerinden, başvuruda bulunan kuruluşların bilgisine sunmuştur. Belgelendirme formatı Yapı Malzemelerinin Tabi Olacağı Kriterler Hakkında Yönetmeliğe Göre Uygunluk Teyit Sistemlerinin Uygulanmasına Dair Tebliğ  EK 2 ve EK 2 B’ye uygun olarak hazırlanmaktadır. Logonun ve ünvanın belgelendirilmiş kuruluşlar tarafından, uygun şekilde kullanıldığı, tetkiklerde kontrol edilmektedir. Logonun ve ünvanın, belgelendirilmiş kuruluşlar dışında,  her hangi bir kuruluş tarafından kullanıldığının tespit edilmesi durumunda ilgili kuruluş İTBAK tarafından, logo kullanımını durdurması yönünde yazılı olarak uyarılır. Kuruluşun bu uyarıyı dikkate almaması durumunda, yasal yollara başvurulur.

T-72.02-R01 Belge ve Logo Kullanım Talimatı

İTBAK Logo ve Teknik Bilgi

 itb logo son  itbak logo teknik bilgi

 

 

 

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com